Dondurularak kurutulmuş kırmızı Pitaya tozu

Prodcut Adı: Dondurularak Kurutulmuş Kırmızı Ejder Meyve Tozu
Latin adı: Hylocereus polyrhizus
İçerik: Diyet Lifleri, Vitaminler, Antosiyanidinler
Özellikleri: dondurularak kurutulmuş toz
Görünüm: Mor toz
Marka adı: LS-Herb
Test Yöntemi: TLC

 • Açıklama
 • Ambalaj

 • Dondurularak kurutulmuş kırmızı Pitaya tozu

  XI bir LESEN BIOTECHNOLOGY CO.   bitki özleri ve ihracat ticaret on yıl içinde, çeşitli bitki özleri, meyve ve sebze tozu yanı sıra kozmetik, kimyasal hammadde kaliteli, organik, doğal, iyi fiyat ile müşterilerine sunmak için uzmanlaşmıştır.

  Dragon Fruit olarak da bilinen Pitaya, yoğun bir renk ve şekle, muhteşem çiçeklere ve lezzetli bir tada sahip olan şaşırtıcı derecede güzel bir meyvedir. Sadece en iyi restoranlarda görüldüğü zaman, Avustralya boyunca garnitür ve lezzetli bir taze meyve olarak hızlı bir şekilde ortak bir yer haline geliyor. Meyveleri yiyebilmek için servis edilir ve ikiye bölünür. Bir kivi meyvesi gibi et ve tohumları toplayın.Pitaya meyvesi orta derecede vitamin B6, C vitamini, manganez ve potasyum içerir, muhtemelen elektrolit dengesine katkıda bulunur.Freeze meyve tozu vakumdan yapılan bir tozdur. . Milkshake ve bebek maması üretimi için bir bileşen olarak kullanılır. Çeşitli kek ve bisküvi çeşitlerinin üretiminde de kullanılır.


  Prodcut Adı: Dondurularak kurutulmuş Kırmızı Pitaya Tozu

  Latin adı: Hylocereus polyrhizus

  İçerik: Diyet Lifleri, Vitaminler, Antosiyanidinler

  Özellikleri: dondurularak kurutulmuş toz

  Görünüm: Mor toz

  Örgü boyutu: 80 Mesh veya 100Mesh

  Kullanılan bölüm: meyve

  Sınıf: Gıda katkı maddeleri

  Marka adı: LS-Herb

  Test Yöntemi: TLC


  Red Pitaya.jpg

  Dondurularak kurutulmuş kırmızı Pitaya tozu fonksiyonları:

  1. Diyabet için iyi

  Ejderha meyvesinin, kan şekeri düzeylerini düşürme yeteneğine sahip olduğu ve böylece diyabetli insanlar için sağlıklı bir meyve yapacağı söylenir. Tayvan'da özellikle diyabetli insanlar doktorlar tarafından ejderha meyvesini tüketmeye çağırılıyor.

  2. Sağlıklı Yağlar İçerir

  Ejderha meyvesinin küçük siyah tohumları, her ikisi de vücuttaki kolesterol seviyelerini arttırmayan sağlıklı yağlar olan zengin bir Omega-3 yağları ve tekli doymamış yağ kaynağıdır. Ortalama olarak, bir ejder meyvesinde 1000'den fazla tohum vardır.

  3. Antioksidanlar ile yüklü

  Ejderha meyvesi, gerçek bir besin olan antioksidanlar açısından son derece zengindir. Vücudun ve DNA'nın zarar görmesine neden olabilecek serbest radikallerle savaşarak kanser de dahil olmak üzere birçok hastalığa karşı caydırıcı etkisi olan çok çeşitli antioksidan maddelere sahiptir.

  4. Bağışıklık sistemini güçlendirir

  Bu süper meyve C vitamini açısından zengin olduğundan, bağışıklık sistemini güçlendirmede ve vücudu zararlı enfeksiyonlardan korurken çok yardımcı olur.

  C vitamininin de zararlı toksinleri ve metalleri vücuttan attığı söylenir. Ayrıca yaraların, kesiklerin ve çürüklerin hızlı iyileşmesini sağlar. Bu meyveyi düzenli olarak yiyerek astıma ve öksürüğe karşı savaşta faydalı olduğu söylenir.

  5. Kalbinizi Korur

  Ejderha meyveleri, kalbi kardiyoloji ile ilgili hastalıklardan korumada olumlu bir etkiye sahip olmakla bağlantılı olan flavonoidler bakımından zengindir. Ayrıca, sağlıklı yağ içeriği kolesterol birikmesini önler. Düşük seviyelerdeki kolesterol her zaman kalbin iyi durumunun korunmasına yardımcı olur.

  6. Sindirimde Yardımcı Olur

  Zengin lif içeriğine sahip olmak, bir ejderha meyvesini yedirmek, lif bakımından zengin gıdaların sindirime yardımcı olduğu ve kabızlığı azalttığı için sindirime yardımcı olacaktır.

  Ayrıca, toksik elementlerin kolonunu temizlemeye yardımcı olabilir ve böylece kolon kanseri riskini azaltabilir. Bazı çalışmalar ayrıca, ejderha meyvesinin pro-biyotik bileşenlere sahip olduğunu düşündürmektedir.

  Dondurularak kurutulmuş kırmızı Pitaya tozu uygulamaları:

  1. It şarap, meyve suyu, ekmek, kek, kurabiye, şeker ve diğer gıdalar eklemek için hammadde olarak kullanılabilir;

  2.It gıda katkı maddeleri olarak kullanılabilir, sadece renk, koku ve tadı geliştirmek değil aynı zamanda geliştirmek

  besinlerin besin değeri;

  3. Yeniden işleme için hammadde olarak kullanılabilir, spesifik ürünler , biyokimyasal yoluyla , tıbbi maddeler içerir

  Yolda istenen değerli yan ürünleri bulabiliriz.

 • 5kg altında

  Alüminyum folyo çanta içinde, karton dışında

  6 ~ 25 kg üstü

  İçinde çift mühürlü PP torbalar, fiber davul dışında

  Davul Hacmi

  25 KG Tambur: 37cm * 37cm * 51cm

  10 KG Tambur: 30cm * 30cm * 40cm

  Karton hacmi

  1 KG Karton: 200mm * 200mm * 260mm

  5 KG Karton: 250mm * 330mm * 270mm

  düşünce

  Gereksinimleriniz olarak paketi olabilir ve OEM ve ODM hoşgeldiniz.

Hot Tags: Dondurularak kurutulmuş kırmızı pitaya tozu, Çin fabrika tedarikçisi, yüksek kalite, yüksek saflıkta, en çok satan, mükemmel fiyat, dondurularak kurutulmuş kırmızı pitaya tozu, fd kırmızı pitaya tozu, kırmızı ejderha meyve tozu, pitaya tozu
ilgili ürünler

Sorgulama