Sağlık Malzemesi Annona Muricata / Graviola Meyve Tozu

Prodcut adı: Graviola meyve tozu
Latin adı: Annona muricata Linn.
Şartname: Kurutulmuş Kuru Toz
Görünüm: Pembe ince toz
Marka adı: LS-Herb
Test Yöntemi: TLC

 • Açıklama
 • Ambalaj
 • Sağlık Malzemesi Annona Muricata / Graviola Meyve Tozu

  XI bir LESEN BIOTECHNOLOGY CO. bitki özleri ve ihracat ticaret on yıl içinde, çeşitli bitki özleri, meyve ve sebze tozu yanı sıra kozmetik, kimyasal hammadde kaliteli, organik, doğal, iyi fiyat ile müşterilerine sunmak için uzmanlaşmıştır.

  Ayrıca, soursop (Annona muricata veya guanabana) olarak da bilinen Graviola, Porto Rikolu ormanının% 100 doğal bir ekidir ve graviola ağacından ("Annona muricata" veya soursop) elde edilir.

  Amerika Birleşik Devletleri'nde çeşitli üniversitelerde yapılan çalışmalar, kanser hücrelerinin büyümesini geciktirmede kemoterapötik ilaçlar "adriamisin" den 10,000 kat daha güçlü olan, çok güçlü bir bileşen olan asetojenleri keşfetmiştir. Graviola yapraklarındaki kimyasalların çoğu, hücre yenilenmesine katkıda bulunur ve dejeneratif hastalıklarla birlikte hastaların bozulmasını önler. Graviola ekstresi besinlerin asimilasyonuna yardımcı olmak için sindirim sistemini geliştirir. Anti-mutant etki kanser hastalarında ve / veya büyümede (hücre koruyucu) bulundu. Graviola özü, bu hücrelerin büyümesi için enzimlerin gelişmesini durdurarak, kanser hücrelerine karşı bir antibiyotik gibi çalışır.


  Prodcut Adı: Graviola meyve Tozu

  Latin adı: Annona muricata Linn.

  Şartname: Kurutulmuş Kuru Toz

  Görünüm: Pembe ince toz

  Örgü boyutu: 80 örgü

  Kullanılan bölüm: meyve

  Sınıf: Gıda ve İlaç

  Marka adı: LS-Herb

  Test Yöntemi: TLC  

  Graviola meyvesi Powder.jpg

  Graviola Meyve Tozu İşlevleri:

  1. güzelliği korumak ve genç tutmak; Son derece zengin beslenmeye, aşırı derecede yüksek ısıya sahip olmak, yan meirong, takviye enerji, temiz kan, sağlıklı kemikler, kudretin güçlü olmasını önlemek, bağışıklığı arttırmak, kansere neden olabilir. Antik çağlardan beri klas tonik, yüksek besin değeri.

  2. Güçlü kemikler için Yapı Malzemeleri; Dalak ve mide doldurun; Detoksifikasyon hakkı; Böcekleri öldür. Bağırsak parazit hastalığı.

  3. Bağışıklığı güçlendirir; güç, temiz kan, güçlü kemikler ekledi ve scurvy önlemek, bağışıklık geliştirmek, kanseri önlemek. Üst zamanlardan beri, üst tonik olarak bilinen, yüksek besin değeri.

  Graviola Meyve Tozu Uygulaması:

  1. Kapsül veya hap olarak ilaç;

  2. Kapsül veya hap olarak fonksiyonel yiyecekler;

  3. Suda çözünen içecekler;

  4. Kapsül veya hap olarak sağlık ürünleri.

 • 5kg altında

  Alüminyum folyo çanta içinde, karton dışında

  6 ~ 25 kg üstü

  İçinde çift mühürlü PP torbalar, fiber davul dışında

  Davul Hacmi

  25 KG Tambur: 37cm * 37cm * 51cm

  10 KG Tambur: 30cm * 30cm * 40cm

  Karton hacmi

  1 KG Karton: 200mm * 200mm * 260mm

  5 KG Karton: 250mm * 330mm * 270mm

  düşünce

  Gereksinimleriniz olarak paketi olabilir ve OEM ve ODM hoşgeldiniz.

Hot Tags: Graviola meyve tozu, Çin fabrika tedarikçisi, yüksek kalite, yüksek saflıkta, en çok satan, mükemmel fiyat, graviola meyve tozu, graviola özü, soursop özü tozu, annona muricata meyve tozu, guanabana özü
ilgili ürünler

Sorgulama